Alanya ve Günlük Kiralıklarımız Hakkında

Doğanın tüm güzellikleri yeryüzüne dağıtılırken Alanya bu durumdan biraz fazla pay almıştır. Alanya, Akdeniz’ in en güzel kıyılarından biridir. Turizmin Türkiye’ de en gelişmiş merkezlerinden biri olan Alanya’ da tatilin tadı bile bir başka.
Eğer tatilinizi güneşin en güzel gülümsediği yer Alanya’ da yapmak istiyorsanız, çok sayıda günlük kiralık evlerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Alanya ilçesi, Antalya’ nın tatil için en fazla tercih edilen tatil bölgelerinin en başında geliyor. Her sene yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Alanya’ da yaz sezonu çok uzun sürüyor. Bu yüzden turizm faaliyetleri de fazlasıyla yoğun. İster ailenizle ya da arkadaş grubunuz ile yapacağınız kalabalık tatillerde veya sevdiğiniz ile beraber geçireceğiniz romantik bir tatil için Alanya’ da bulunan günlük kiralık evlerimizi rahatlıkla seçebilir ve hizmet, kalite ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz.

https://www.alanyagunlukkiralikevler.com/wp-content/uploads/2015/04/alanya-panoroma-gorunus.jpg

Alanya, Antalya iline bağlı ve il merkezine 140 km uzaklıkta bulunur. Akdeniz’ in en uzun sahiline sahip olan Alanya, dünyaca ünlü ve popüler plajları, doğal güzellikleri ile yılın her ayı yerli ve yabancı turistlerin gözdesi konumundadır. Denizi, güneş, kumu, kalesi, Osmanlı ve Selçuklu’ dan kalma tarihi eserleri ile meşhurdur. Alanya, antik çağlarda korsanlara, Bizans döneminde ise derebeylerine ev sahipliği yapmış ve Anadolu Selçukları döneminde de başkentliğe yükselmiş olan tarihi bir şehirdir.
Alanya, ülkemizin turizminde en önemli paya sahiptir. 80’ li yıllarda başlamış olan turizm atılımı sayesinde, Alanya günümüzdeki halini almıştır.

Alanya’ ya tatile geldiğinizde nerde kalacağınıza karar veremiyorsanız, tercihinizi Alanya günlük kiralık dairelerden yana yapmalısınız. Özellikle otel ortamını sıkıcı buluyor ve evinizin sıcaklığını tatil yaparken de hissetmek istiyorsanız, Alanya günlük kiralık daireler sizin için en ideali. Günlük kiralık evlerimiz merkezi konumda olmakla birlikte, her türlü  donanıma da sahip olan mutfaklı konaklama birimleri ile de Alanya günlük kiralık dairelerimiz kendi yemeğinizi pişirmenize de imkân sağlıyor. Aynı zamanda Alanya’ nın yerel atmosferini de solumanız için Alanya günlük kiralık daireler sizin için biçilmiş kaftan.

Tatilcilere Önemli Uyarı

Kesinlikle ücretin tamamını ya da büyük bir kısmını isteyen kişilere itimat etmeyiniz. Evet, belki sizler
10 - 20 TL ye ucuz daireler bulabilirsiniz fakat tasarruf ettim derken çok zor durumlara düşebilirsiniz. 7 gün yapacağınız tatilde toplamda 100 TL tasarruf ettiğinizi sanırsınız fakat büyük bir hataya düşebilirsiniz. Birçok kez parasının tamamını yatırmış ve valizleri ile dışarıda kalmış kişilerle karşılaşıyoruz. Bunun dışında internette gördüğü ev ile geldiği zaman ki evin tamamen farklı olması durumlarına da sık sık tanık oluyoruz. Bizim sistemimizde, paranızın tamamı istenmeyecektir. Eğer çok önceden yer ayırtmak isterseniz bu durumda sizden sadece 1 günlük kapora almak gerekiyor. Geri kalan ücreti dairenizin anahtarını aldığınız zaman teslim ediyorsunuz. Bu sayede hem internette gördüğünüz dairede tatil yapıyorsunuz hem de paranızı kötü niyetli kişilere kaptırmıyorsunuz. Firma bilgilerimiz sayfanın altında belirtilmiştir. Ayrıca "Sık Sorulan Sorular" kısmını incelemenizi öneriyoruz.

Alanya Tanıtım Videosu

Güncel Günlükler

Alanyada Aylık Kiralık Evler İrtibat No: 0536 560 91 40 Whatsapp ve Viber gibi programlar kullanılıyor. Fiyatlarımız kalınacak gün sayısına göre ve
Alanya Eşyalı Kiralık Günlük Residence Yazlık Daire İrtibat No: 0536 560 91 40 Whatsapp ve Viber gibi programlar kullanılıyor. Fiyatlarımız kalınacak gün sayısına göre ve
Alanyada Günlük Kiralık 1+1 Yazlık Daire Ev İrtibat No: 0536 560 91 40 Whatsapp ve Viber gibi programlar kullanılıyor. Fiyatlarımız kalınacak gün sayısına göre ve
WhatsApp