Alanya Tanıtımı

Alanya, sedir ve çam ağaçları ile kaplı olan ormanlarıyla, sımsıcak olan ve içinizi ısıtan güneşiyle, eşsiz güzelliklere sahip olan sahilleri ve plajlarıyla, masmavi parlak deniziyle, sıcakkanlı insanlarıyla ve altın sarısı renge sahip olan kumların güzelliğiyle içinize işler… Alanya, adeta masal diyarlarından kopup gelen güzel ve büyüleyici bir ilçedir. Alanya tam bir cennet köşesidir ve bu cennet köşesine gelmek için yaz aylarını da beklemenize gerek yoktur. Çünkü Alanya, Akdeniz ikliminin etkisinde olan yerlerden biridir. Kış mevsiminde bile güneş etkisini fazlasıyla gösterir ve deniz sıcaklığı da yüksektir. Tüm ihtişamı ve albenisiyle Alanya, onu keşfetmenizi beklemekte.

Alanya gece görünümü

Alanya’ ya geldiğiniz zaman simgesi haline gelmiş Alanya kalesi, en fazla ilgiyi gören ve çok ziyaretçi kabul eden Âşıklar mağarası, Torosların tepesinden gelen buz gibi berrak suyun olduğu Dim Çayı, ününü tüm dünyaya yayan ve Alanya’ nın göz bebeği olan Damlataş mağarasını mutlaka gelip, görüp, gezip, keşfetmeniz gereken harika yerlerdir. Alanya’ da tatile geldiğiniz zaman gezeceğiniz çok yer var, ama birde yapmanız gerekenler de var. Alanya’ da tatil yaparken mutlaka dağ bisikleti gezine çıkmalısınız. Dağ yolları, bayırlar, patikalar ve saf oksijen ile sarhoş olmak… Doğanın kucağında olmak duygusunu mutlaka yaşamalısınız.

Alanya gece görünümü

Toros dağlarından köpük köpük ve pamuk gibi çağlayarak gelen Alara ırmağı rafting yapabilmeniz için en ideal yerdir.  Alanya’ nın Güzel Bağ köyü’ nün ilerisinde başlamakta olan bu eğlenceyi ve macerayı mutlaka denemelisiniz. Alanya’ nın eşsiz ve muhteşem güzelliğini mutlaka su altında görüp yaşamalısınız. Su altında sayısız su altı canlısına, balıklara ve bitkilere ulaşıp, sualtının eşsiz güzelliklerini de keşfedebilirsiniz.

Alanya gece görünümü

Tüm bu harika güzellikleri keşfetmeniz ve yaşamanız için Alanya sizlere kollarını açtı ve sizi de görmek istiyor. Tüm bu güzellikleri yaşamak istiyorsunuz ancak konaklama sorunu mu yaşıyorsunuz. Artık konaklama ile ilgili hiçbir sorunuz kalmadı, bizler sizler için bu problemi artık bir kolaylığa çeviriyoruz. Alanya günlük kiralık dairelerimizle sizlerde tatil yaparken aynı zamanda evinizdeki rahatlığı da bulmanızı istedik. Evlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için bize web sitemizden ya da iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Tatilcilere Önemli Uyarı

Kesinlikle ücretin tamamını ya da büyük bir kısmını isteyen kişilere itimat etmeyiniz. Evet, belki sizler
10 - 20 TL ye ucuz daireler bulabilirsiniz fakat tasarruf ettim derken çok zor durumlara düşebilirsiniz. 7 gün yapacağınız tatilde toplamda 100 TL tasarruf ettiğinizi sanırsınız fakat büyük bir hataya düşebilirsiniz. Birçok kez parasının tamamını yatırmış ve valizleri ile dışarıda kalmış kişilerle karşılaşıyoruz. Bunun dışında internette gördüğü ev ile geldiği zaman ki evin tamamen farklı olması durumlarına da sık sık tanık oluyoruz. Bizim sistemimizde, paranızın tamamı istenmeyecektir. Eğer çok önceden yer ayırtmak isterseniz bu durumda sizden sadece 1 günlük kapora almak gerekiyor. Geri kalan ücreti dairenizin anahtarını aldığınız zaman teslim ediyorsunuz. Bu sayede hem internette gördüğünüz dairede tatil yapıyorsunuz hem de paranızı kötü niyetli kişilere kaptırmıyorsunuz. Firma bilgilerimiz sayfanın altında belirtilmiştir. Ayrıca "Sık Sorulan Sorular" kısmını incelemenizi öneriyoruz.

Alanya Tanıtım Videosu

Güncel Günlükler

Alanyada Aylık Kiralık Evler İrtibat No: 0536 560 91 40 Whatsapp ve Viber gibi programlar kullanılıyor. Fiyatlarımız kalınacak gün sayısına göre ve
Alanya Eşyalı Kiralık Günlük Residence Yazlık Daire İrtibat No: 0536 560 91 40 Whatsapp ve Viber gibi programlar kullanılıyor. Fiyatlarımız kalınacak gün sayısına göre ve
Alanyada Günlük Kiralık 1+1 Yazlık Daire Ev İrtibat No: 0536 560 91 40 Whatsapp ve Viber gibi programlar kullanılıyor. Fiyatlarımız kalınacak gün sayısına göre ve
WhatsApp